Realizujemy zamówienia zgodnie z harmonogramem.

 

W związku z obecną sytuacją, spowodowaną pandemią wirusa COVID-19, informujemy, że firma PROGRESS ECO wprowadziła pakiet działań kryzysowych, dzięki któremu jesteśmy w stanie zapewnić zarówno ochronę naszych pracowników i klientów, jak również płynną kontynuację procesów produkcyjnych oraz dostaw.

 

  • Nasze działy handlowe i administracyjne działają zdalnie i są do Waszej dyspozycji telefonicznie lub mailowo.
  • Wstrzymane zostały osobiste wizyty i spotkania z klientami i dostawcami.
  • Działy produkcyjne zostały przeorganizowane w celu ograniczenia do minimum kontaktu między pracownikami przy jednoczesnym utrzymaniu ciągłości produkcji.
  • Wszyscy pracownicy pozostający na terenie naszych zakładów mają do dyspozycji środki dezynfekujące i są zobowiązani do noszenia maseczek oraz odzieży ochronnej.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby zaistniałe okoliczności nie wpłynęły na płynność naszych działań. W przypadku wystąpienia opóźnienia w realizacji dostaw, będziemy Państwa na bieżąco o tym informować. Będziemy wdzięczni za wszystkie uwagi i sugestie dotyczące współpracy z PROGRESS ECO. Wierzymy, że wspólnie pokonamy wszystkie wyzwania.

Spotkajmy się na targach BAU

 

PROGRESSARCH po raz kolejny zaprezentuje na międzynarodowej imprezie BAU swoje produkty oraz rozwiązania systemowe oparte na siatkach i kratkach architektonicznych. Spotkać nas będzie można w hali B2 na stoisku nr 506.

 

Targi BAU to największe światowe święto branży architektonicznej oraz materiałów i rozwiązań budowlanych. Podczas tej edycji na ponad 180 000 m2 zaprezentuje się ok. 2000 wystawców z ponad 40 krajów świata.

 

Umów spotkanie i odbierz darmowy bilet.
Kontakt: 
Krzysztof Sieczko
Export Manager
M: +48 667 882 228   
E: ksieczko@progressarch.com

Sufity Progress - nowa siatka LIBRA

 

W toku prac nad poszerzeniem oferty linii siatek architektonicznych ASTRO® powstał nowy produkt, który bardzo szybko znalazł się w kręgu zainteresowań architektów nie tylko na terenie Polski.

Z przyjemnością prezentujemy nową siatkę architektoniczną o nazwie LIBRA P08010.

Wyjątkowym zainteresowaniem cieszą się sufity panelowe DECO® na bazie siatki LIBRA. Nowoczesny i oryginalny wygląd paneli, uniwersalny system mocowania oraz szeroka gama opcji wykończenia i kolorystyki sprawia, że siatka LIBRA idealnie sprawdza się również w przypadku innych aplikacji, np. elewacji, balustrad, osłon przeciwsłonecznych, okładzin ściennych i innych.

Rok 2017 to rok nowości systemowych firmy PROGRESS.

 

Poznaj najnowszą linię OGRODZEŃ POSESYJNYCH METRO PLUS. Jest to kolejny krok w rozwoju stale popularnej generacji OGRODZEŃ POSESYJNYCH METRO oraz ukłon w kierunku osób poszukujących nowoczesnych i niebanalnych rozwiązań architektonicznych. Dzięki wyjątkowej estetyce i najwyższej jakości wykonania METRO PLUS święci triumfy jako idealne wypełnienie ogrodzeń kamiennych i betonowych. Wielką zaletą ogrodzeń METRO PLUS jest to, że z powodzeniem mogą być montowane nie tylko w nowych, ale również w starszych, odrestaurowanych ogrodzeniach, zapewniając tym samym możliwość skomponowania niepowtarzalnego w swojej formie ogrodzenia, będącego jednocześnie funkcjonalną ozdobą Twojego domu.

System METRO PLUS oferujemy w dwóch nowoczesnych wzorach paneli oraz trzech wariantach kolorystycznych.

NOWOŚĆ 2017

 

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu kolejną NOWOŚĆ w gamie produktów systemowych firmy PROGRESS.  Oto najnowsza generacja ogrodzeń posesyjnych METRO BIZ.  System został stworzony z myślą o ludziach poszukujących niebanalnych rozwiązań, które łączą prostotę formy z najwyższą jakością wykonania. Z myślą o świadomych i wymagających użytkownikach, którzy szanują swój czas i doceniają rozwiązania redukujące czas montażu. Dla wszystkich przedkładających indywidualizm ponad przeciętność.

System ogrodzeń METRO BIZ jest dostępny w trzech nowoczesnych wzorach paneli oraz trzech opcjach kolorystycznych.

PROGRESS po raz kolejny na BAU w Monachium.

 

W dniach 16 – 21 Stycznia 2017 odbędzie się kolejna edycja Targów BAU. Po raz kolejny firma PROGRESS weźmie w niej udział i przedstawi swoje najnowsze produkty i rozwiązania systemowe w tym Sufity metalowe DECO, ogrodzenia panelowe METRO, ogrodzenia gabionowe VISION, Minigabiony, odwodnienia i przykrycia kanałów grzewczych oraz panele ścienne i elewacyjne. Wszystko to będzie można zobaczyć w hali B2 na stoisku PROGRESS nr 506.

 

Targi BAU to największe światowe  święto branży architektonicznej oraz materiałów i rozwiązań budowlanych. W tym roku na ponad 180 000 m2 zaprezentuje się  ok. 2000 wystawców z ponad 40 krajów świata.

Głos Progress’u na Festiwalu Architektury

 

We wtorek 14 września w siedzibie SARP w Warszawie miało miejsce niecodzienne wydarzenie – pierwszy Festiwal Architektury organizowany przez EurobuildCEE, w trakcie którego obok paneli dyskusyjnych, rozstrzygnięto również konkurs Eurobuild Awards. Serdecznie dziękujemy organizatorom  za zaproszenie do udziału w dyskusji poświęconej tematyce placemakingu, w którym min.: z architektem Andrzejem M. Chołdzyńskim (właściciel AMC) rozmawiał  Szef naszego Działu Wdrożeń Rozwiązań dla Architektury i Budownictwa – Tomasz Pokora.

Na to wyjątkowe forum wymiany doświadczeń, jakim bez wątpienie okazał się Festiwal Architektury, złożyło się aż 7 dynamicznych paneli tematycznych i 2 prezentacje. Festiwal Architektury przyciągnął wielu wspaniałych twórców, którzy chętnie i otwarcie dzielili się swoimi doświadczeniami i wiedzą, w tym min.: Juergen Mayer H. ( J. Mayer H. und Partner Architekten), Gianmaria Bernardi (Studio Architektoniczne Ozone), Stanisław Deńko (Biuro Architektoniczne "WIZJA"), Asaf Gottesman (GSArch - GOTTESMAN – SZMELCMAN), Tomasz Konior (Konior Studio), Andrzej Bulanda i Włodzimierz Mucha ( Bulanda & Mucha Architekci), Mariusz Rutz (JSK Architekci).

Rdzeniem całego spotkania był jednak dialog wszystkich środowisk decydujących o kształcie otaczającej nas przestrzeni. Począwszy od architektów, projektantów, firmy fit-out, poprzez inwestorów i deweloperów, producentów materiałów, po najemców, planerów i urbanistów. Tak wielowymiarowa debata wieloletnich i uznanych praktyków zainspirowała nas do szerszego spojrzenie na funkcje naszych rozwiązań dla architektury i budownictwa, szczególnie w aspekcie ich finalnych użytkowników.

Dowiedz się więcej o konferencji i jej prelegentach http://architecture.eurobuildconferences.com/

Galeria zdjęć

Rozwiń

Progress Architektura na 23. Targach Agro-Targ w Kalsku / 5.06.2016

 

23. edycja popularnych wśród Lubuszan targów AgroTarg w Kalsku odbyła się w niedzielę 5 czerwca 2016. Na zaproszenie Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Twórców Ogrodów, którego jesteśmy członkiem wzieliśmy udział w targach i zaprezentowaliśmy naszą kolekcję Ogrodzeń Gabionowych i miniGabionów, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem osób odwiedzających targi.

Ogrodzenia Gabionowe Progress zostały wyróżnione nagrodą "Hit Targowy".

Galeria zdjęć

Rozwiń

Progress Architektura na XXI Podhalańskich Targach Budownictwa / Nowy Targ 7-8.05.2016

 

Kolekcję Ogrodzeń Progress - pabionowych, panelowych oraz miniGabiony zaprezentowaliśmy podczas weekendowych (7-8 maja) XXI Podhalańskich Targów Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz, które odbyły się w Nowym Targu.

Ogrodzenia gabionowe to systemowe połączenie koszy gabionowych wypełnionych kamieniem lub szkłem z panelami kratki ogrodzeniowej. Wyróżniają się nowoczesnym designem i wyjątkowymi walorami estetycznymi. Dzięki minimalistycznej formie konstrukcji oraz połączeniu naturalnych materiałów jak stal i kamień komponują się z każdym otoczeniem.

Czytaj więcej o Ogrodzeniach Gabionowych Progress >>>

 

miniGabiony pozwalają na zachowanie spójnego wyglądu naszej posesji. Dają możliwość swobodnego kreowania elementów małej architektury ogrodowej, w tym murków oporowych, schodów a nawet mebli. Ogrodzenia gabionowe jak i miniGabiony zaprojektowane są z dbałością o każdy szczegół, a zaokrąglone krawędzie zapewniają bezpieczeństwo.

Czytaj więcej o miniGabionach Progress >>>

Galeria zdjęć

Rozwiń

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na Targach Dom Ogród i Ty 2016 / Kielce 8-10.04.2016

 

W dniach 8-10 kwietnia w Targach Kielce odbyła się kolejna edycja Targów Dom Ogród i Ty. Jako renomowany producent Ogrodzeń Gabionowych i miniGabionów Progress Architektura wzięła udział w tym wydarzeniu. Weekendowa impreza przyciągnęła ponad 20 tysięcy zwiedzających.

Zaprezentowaliśmy naszą ofertę Ogrodzeń Gabionowch Progress, które łączą w sobie piękno kamienia z czystą estetyką stali, a także miniGabiony, które idealnie kształtują przestrzeń ogrodu.

 Ogrodzenia Gabionowe Progress – więcej informacji / gdzie kupić

 miniGabiony Progress – więcej informacji / gdzie kupić

Rozwiń

Ogrodzenia gabionowe Progress na X Targach Dom i Ogród w Lesznie / 9-10.04.2016

 

X Targi Dom i Ogród w Lesznie, które odbyły się w dniach 9-10.04.2016 to miejsce gdzie spotykają się projektanci, architekci zarówno domów jak i ogrodów. Podczas weekendowej imprezy na zaproszenie naszego dystrybutora firmy Wilerbud zaprezentowaliśmy Ogrodzenia Gabionowe Progress i miniGabiony Progress.

Zapraszamy na Targi Dom Ogród i Ty / Kielce 8-10.04.2016

 

Serdecznie zapraszamy na Targi Dom Ogród i Ty, które odbędą się w dniach 8-10 kwietnia 2016 roku w Targach Kielce. Na stoisku Grupy PSB zaprezentujemy nasze produkty: Ogrodzenia Gabionowe Progress i miniGabiony Progress.

 

Numer stoiska: C-18 (hala C) i zewnętrznie przed wejściem do hali C.

Godziny otwarcia: piątek 12-18, sobota 10-18, niedziela 9-17.

Progress Architektura na 14. Targach Grupy PSB

 

Targi Grupy PSB to coroczna impreza skierowana wyłącznie dla partnerów Grupy PSB. Jako producent Ogrodzeń Gabionowych firma Progress Architektura po raz kolejny brała udział w tym wydarzeniu. Dwudniowa impreza, która odbyła się w dniach 2-3 marca 2016 roku w Targach Kielce po raz czternasty do doskonałe miejsce wymiary doświadczeń a także nawiązania nowych handlowych jak i  zacieśnienia obecnych.

 

Jako producent ogrodzeń i gabionów zaprezentowaliśmy Ogrodzenia Gabionowe Progress, które wyróżniają się oryginalnym designem, unikalnym wzorem kratki z alucynkową powłoką Pro-ZINAL® oraz także zaokrąglonymi narożnikami.

- Nasze ogrodzenia to nie tylko zwykłe połączenie kamienia ze stalą, dzięki współpracy z architektami udało nam się stworzyć wyjątkowy produkt, który nada indywidualnego charakteru każdej posesji. Co udało nam się również przełożyć na wygląd naszego stoiska targowego, która zachęcało do odwiedzin, jak również prowadzenia rozmów z dala od targowego zgiełku – tłumaczy Leszek Strączyński, Menedżer Marketingu Progress Architektura.

Galeria zdjęć

Rozwiń

Nasze produkty wyróżnione na Targach Gardenia w Poznaniu

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas Targów Gardenia w Międzynarodowych Targach Poznańskich, na których prezentowaliśmy Ogrodzenia Gabionowe Progress i miniGabiony Progress. Naszą ofertę prezentowaliśmy wspólnie z Ogólnopolskim Stowarzyszenie Twórców Ogrodów.

Targi Gardenia to kolejne wydarzenie targowe na których nasze ogrodzenia i gabiony cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród zwiedzających. Warto dodać, że nasz produkt dostał Rekomendację Profesjonalistów od Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Twórców Ogrodów.

Więcej informacji: Ogrodzenia Gabionowe Progress / miniGABIONY Progress
Sprawdź, gdzie kupić nasze produkty >>

Galeria zdjęć

Rozwiń

Konsultacje techniczne i handlowe dotyczące ogrodzeń gabionowych

 

Szukasz nowości? Inspiracji ogrodzeń? A może możliwości udekorowania swojego ogrodu miniGABIONAMI? Zapraszamy na konsultacje techniczno-handlowe z naszym przedstawicielem w siedziebie naszego dystrybutora firmy Elbudex (Kielce, ul. Sikorskiego 17).

 

Data: 29 lutego (poniedziałek), godz.: 9-12.

Nowa realizacja we Francji - Siatka SAGITTARIUS użyta jako lekka obudowa stoiska w formie zasłony

 

Kolejna realizacja Progress Architektura we Francji to interesujące użytkowanie siatek metalowych - do zagospodarowania przestrzeni wystawowej standu. Siatka SAGITTARIUS użyta jako lekka obudowa stoiska w formie zasłony. Stoisko zrealizowane dla Firmy TRISS na Targach MAISON & OBJET w Paryżu.

 Konstrukcja zabudowy zaprojektowana w taki sposób aby modułowe elementy ścianek były demontowalne z możliwością użytkowania ponownego na innych imprezach targowych w których Firma TRESS będzie brała udział jeszcze w tym roku.

Galeria zdjęć

Rozwiń

Zapraszamy na Targi PSB Wiosna 2016 / Kielce 2-3.03.2016

 

Serdecznie zapraszamy na Targi PSB Wiosna 2016, które odbędą się w dniach 2-3 marca 2016 w Targach Kielce. Podczas tej imprezy zaprezentujemy cieszący się dużym powodzeniem System Ogrodzeń Gabionowych PROGRESS, miniGABIONY,  a także nowość - System Ogrodzeń Panelowych.

Progress Architektura - stoisko A-41 (Hala A)

Zapraszamy na targi Gardenia / Poznań 25-27.02.2016

 

Podczas X edycji międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia Progress Architektura zaprezentuje swoje produkty - Ogrodzenia Gabionowe Progress i miniGabiony.

 

Zapraszamy na stoisko 48 (pawilon 6) Międzynarodowych Targów Poznańskich gdzie wspólnie z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Twórców Ogrodów zaprezentujemy naszą ofertę.

Progress Architektura członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Twórców Ogrodów

 

Miło nam poinformować, że Progress Architektura, jako producent ogrodzeń gabionowych i minigabionów, została członkiem wspierającym Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Twórcow Ogrodów.

 

OSTO jest pierwszą i jedyną w Polsce organizacją powołaną dla Twórców Ogrodów. Twórców pojmowanych szeroko, bo i jako projektantów, jak też budowniczych terenów zieleni.

 

Więcej o OSTO: www.osto.pl

Spotkanie Wigilijne 2015

 

18 grudnia w gościnnych progach Best Western Grand Hotel Kielce odbyła się Wigilia firmowa Progress Eco. Wspólną wieczerzę poprzedziło krótkie wystąpienie Prezesa Tomasza Oszczepalskiego i Prezesa Józefa Sawicza. Kilku pracowników za wkład w rozwój firmy zostało nagrodzonych.

Projekt siedziby głównej banku Credit Agricole / Montrouge, Francja

 

W siedziebie głównej banku Credit Agricole w Montrouge we Francji zrealizowaliśmy dwie aplikacje: elewacje oraz zadaszenia i attyki. Jest to ciekawe rozwiązanie stworzenia zadaszenia nad tarasami przy użyciu siatki plecionej.

 

Zobacz projekt >> EOLE Credit Agricole

Ogrodzenia gabionowe Progress eksportowane na Litwę!

 

Progress Eco podpisała umowę z litewską firmą Milsa, która została wyłącznym dystrybutorem firmy Progress Eco na terenie Litwy.


Współpraca pomiędzy obiema firmami została rozszerzona o produkty dedykowane dla branży budowalno-ogrodniczej i obejmuje:
- sita przemysłowe – sita szczelinowe Pro-SLOT®, sita plecione, sita harfowe, sita strunowe, sita tkane, sita perforowane, sita gumowe oraz sita poliuretanowe
- ogrodzenia gabionowe i gabiony PROGRESS – w tym System Ogrodzeń Gabionowych VISION, System Ogrodzeń Panelowych oraz miniGABIONY

Milsa to największy na Litwie producent i dystrybutor kruszyw, który posiada własne kopalnie granitu i dolomitu.

Mamy nadzieję, że dalsza współpraca będzie przebiegała równie owocnie dostarczając obu stronom wielu korzyści i cennych doświadczeń.
Współpraca między Progress Eco, a Milsą sięga 1995 roku.

Kontakt z Milsą:

Viktoras Žilinas
Technical director
Tel.: +370 37 456530
Mob. tel. +370 687 88343
E-mail: technika@milsa.lt

Kipras Šukys
Product group manager
Tel.: +370 37 352041
Mob. tel.: +370 626 39802
E-mail.: k.sukys@milsa.lt

Galeria zdjęć

Rozwiń

Grzegorz Schetyna odwiedził stoisko Progress Eco na Targach Inno-Tech / Kielce 15-16.10.2015

 

Progress Eco razem z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości wziął udział w trzeciej edycji Targów Inno-Tech Expo. Dwudniowa impreza targowa to największe w Polsce spotkanie przedstawicieli parków naukowo-technologicznych, firm i instytucji naukowych i badawczych.

Nasze stoisko na którym prezentowaliśmy ofertę zarówno sit przemysłowych (min. sita szczelinowe Pro-SLOT®) oraz siatek i kratek dla projektów architektonicznych i produktów dla domu i ogrodu (min. ogrodzeń gabionowych) w pierwszym dniu targów odwiedził Minister Spraw Zagranicznych Grzegorz Schetyna w towarzystwie wiceministra gospodarki Arkadiusza Bąka i wiceprezesa PARP Marka Szczepanika.

 

Podczas trwającej kilka chwil rozmowy Minister Grzegorz Schetyna zapoznał się z ofertą i historią firmy Progress Eco, a także przyznał, że bardzo podobają mu się ogrodzenia gabionowe Progress.

 

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i zapoznali się z naszą ofertą.

 

 

Galeria zdjęć

Rozwiń

Progress Architektura na Letniej Akademii Budowlanej Elbudex 2015 / 7.09.2015 Kielce

 

Progress Architektura była jednym z wystawców podczas 5. Akademii Budowlanej Elbudex połączonej z warsztatami, która odbyła się 7 września 2015 w Kielcach.

 

Zaprezentowaliśmy System Ogrodzeń Gabionowych PROGRESS i miniGABIONY. Nasi przedstawiciele brali również udział w szkoleniach i dyskusjach jako prowadzący. Mamy nadzieję, że uczestnictwo przybliżyło wszystkim zainteresowanym klientom i partnerom biznesowym korzyści z rozwiązań oferowanych przez naszą firmę.

Galeria zdjęć

Rozwiń

Progress Eco sponsorem Turnieju Rycerskiego w Szydłowie / 5.07.2015

 

17. Turniej Rycerski o Miecz Króla Kazimierza Wielkiego odbędzie się w niedzielę 5 lipca na dziedzińcu Zamku w Szydłowie. Firma Progress Eco od wielu lat wspiera imprezę.

Patronat honorowy nad turniejem objęli Bożentyna Pałka Koruba, Wojewoda Świętokrzyska i Adam Jarbuas, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego.

 

Całe rodziny zapraszamy na dziedziniec zamku w Szydłowie.

 

Szczegółowy plan imprezy >>

Rozwiń

Targi PSB / Kielce 18-19.03.2015

 

Serdecznie wszystkim dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska B59 podczas TARGÓW PSB w Kielcach. Jako nowy dostawca GRUPY PSB zaprezentowaliśmy najnowsze kolekcje Ogrodzeń Gabionowych i miniGABIONÓW, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem wszystkich odwiedzających.

Wszystkich zainteresowanych naszymi produktami lub współpracą w zakresie dystrybucji zapraszamy do kontaktu z działem handlowym:ogrodzenia@progressarch.com

Galeria zdjęć

Rozwiń

Targi Ogród i Ty / Kielce

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za odwiedzenie naszego stoiska podczas Targów Ogród i Ty w Targach Kielce, na których prezentowaliśmy najnowsze kolekcje Ogrodzeń Gabionowych Progress i miniGABIONY. Targi Ogród i Ty to kolejne po Targach PSB i BAU w Monachium na których nasz produkt cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem zwiedzających. Na koniec wystawy okazało się, że po raz kolejny wracamy bez eksponatów. Wszystkie znalazły swoich nabywców już w trakcie targów Warto dodać, że nasze stoisko zostało nagrodzone Medalem Targów Kielce za aranżację stoisk targowych.

Wszystkich zainteresowanych naszymi produktami lub współpracą w zakresie dystrybucji zapraszamy do kontaktu z działem handlowym: ogrodzenia@progressarch.com lub bezpośrednio z Regionalnym Doradcami Techniczno-Handlowym:

Galeria zdjęć

Rozwiń

AGRO SHOW 2014- XVI Międzynarodowa Wystawa Rolnicza

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas na XVI Międzynarodowej Wystawie Rolniczej AGRO SHOW 2014, która odbędzie się w dniach 19-22 września w miejscowości Bednary / Polska SEKTOR: D,STOISKO: 641 Łukasz Kupis

Regionalny Doradca Techniczno-Handlowy

tel: 41 346 50 06 (w. 212)

kom: +48 781 811 751

e-mail: lkupis@progressarch.com

Więcej informacji o AGRO SHOW na stronie: http://www.agroshow.eu

Targi BAU 2015 / Monachium / 16-21.01.2015

 

Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska na targach BAU 2015 w Monachium. W trakcie tego wydarzenia zaprezentowaliśmy nasze najnowsze rozwiązania systemowe. Ze szczególnym zainteresowaniem spotkała się nasz oferta w zakresie systemów ogrodzeń (w tym ogrodzeń gabionowych), miniGABIONÓW, balustrad oraz metalowych sufitów podwieszanych. Przedstawiliśmy również zrealizowane w ostatnim czasie projekty architektoniczne z wykorzystaniem siatek i kratek architektonicznych, w tym Solingen, Targi Kielce  oraz Muzeum Historii Żydów Polskich.

Zdobyta w trakcie inspirujących rozmów wiedza na temat Państwa oczekiwań pozwoli nam na dalsze doskonalenia naszych rozwiązań oraz rozwój oferty produktowej naszej firmy.

Wszystkich zainteresowanych naszymi produktami lub współpracą w zakresie dystrybucji zapraszamy do kontaktu z działem handlowym (e-mail:jczerna@progressarch.com)

Galeria zdjęć

Rozwiń

Progress Eco na ARCHITECT@WORK

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w trakcie jedynego w swoim rodzaju wydarzenia, jakim są dni kontaktu dla architektów i projektantów wnętrz organizowane w całej Europie pod nazwą ARCHITECT@WORK. Tym razem zapraszamy do Paryża, gdzie w dniach 9-10 października zaprezentujemy nasze nowości produktowe. Ta elitarna i oryginalna w swojej formie wystawa branżowa skupia wyłącznie producentów oraz ich oficjalnych dystrybutorów na poszczególnych rynkach i koncentruje się na prezentacji innowacyjnych rozwiązań.


Dowiedz się więcej http://www.architectatwork.eu/

Skontaktuj się z nami już dzisiaj, a otrzymasz GRATISOWY bilet wstępu na ARCHITECT@WORK / PARIS Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z naszym ekspertem pod numerem +48 667 882 228

Rozwiń

Progress Eco mecenasem wystawy Ryszarda Rosińskiego pt: "Wewnętrzne Światy"

 

Z dumą zapraszamy na kolejną odsłone cyklu "Uskrzydleni". Tym razem swoje prace zaprezentuje Ryszard Rosiński.

Wernisaż odbędzie się 27.06.2014 r. (piątek) o godz. 18.00 w BEST WESTERN Grand Hotel, ul. Sienkiewicza 78, Kielce. Wystawa potrwa do 31.07.2014 r. Słowo wstępne wygłoszą Adam i Ewa Bronikowscy, a wernisaż poprowadzi znany kulturoznawca Andrzej Kozieja. Zapraszamy również na koncert legendy polskiego jazzu, zespołu Old Metropolitan Band. Razem z Artystą zapraszamy także na kameralne przyjęcie - wstęp za okazaniem zaproszenia (ważne dla 2 osób).

Wierząc w Państwa wrażliwe serca, razem z Instytutem Sztuk Pięknych Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach zaprezentujemy prace studentów, a całkowity dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na rzecz Świętokrzyskiego Centrum Psychiatrii Oddział Psychiatryczny dla Dzieci. Wystawa objęta jest honorowym patronatem Wojewody Świętokrzyskiego Bożentyny Pałki-Koruby, Marszałka Województwa Świętokrzyskiego Adama Jarubasa oraz Prezydenta Kielc Wojciecha Lubawskiego.

W trakcie trwania wystawy istnieje możliwość nabycia prac Ryszarda Rosińskiego.
Galeria Petite (organizator)
T: 533 500 309 E:
galeria@e-petite.pl
facebook.com/galeria.petite

Rozwiń

Projekt Centrum Handlowego SSC - Solingen/Niemcy

 

Firma PROGRESS ECO zrealizowała projekt w zakresie dostawy podkonstrukcji stalowej, siatki metalowej, a także montażu. Wielkie wyzwanie, ciekawa Architektura, interesujący koncept zastosowania metalowej siatki architektonicznej na elewacji jako elementu dekoracyjnego. Ideą było uzyskanie wrażenia złotej taśmy, która oplata budynek. Osiągnięto efekt olśniewający, mimo bardzo wysokiego stopnia komplikacji gdzie konieczne było wytwarzanie wszystkich elementów z modelu 3D - podkonstrukcji stalowej, siatki wraz z systemem naciągów (dających odpowiednie naprężenie w zależności od różnych warunków atmosferycznych)

Szczegóły techniczne:
- Powierzchnia użytkowa budynku 29 000 m²
- Tonaż konstrukcji ok. 30 ton
- Łączna powierzchnia siatki 1260 m²
- Ilość elementów siatki w wymiarach od 3 do 13 m długości o szerokości 800 mm, brak powtarzalnych odcinków

Specyfikacja siatki:
- Saturn P05130
- Prześwit 50,61%,
- Materiał: stal AISI 316 L
- dodatkowo druty pokryte warstwą PET na kolor złoty

Rozwiń

Mini GABIONY

 

Nowość sezonu 2014!
Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu nasz najnowszy produkt z linii Screen-DECO! Mini GABIONY - to kolekcja wypełnionych kamienieniem koszy jakich jeszcze nie było! Ideą naszych projektantów było stworzenie modułu z którego każdy samodzielnie mógłby tworzyć odrębne elementy małej architektury, jednocześnie pełniąc funkcje dekoracyjne oraz użytkowe. Optymalnie zaprojektowane wymiary i waga pozwalają na swobodne i samodzielne układanie swoich ambitnych pomysłów oraz kreowanie przestrzeni wokół siebie. Wysoka estetyka wykonania, ciekawe opcje wypełnień oraz szeroka gama zastosowań czynią mini GABIONY Progress produktem, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Ogrodzenia Gabionowe

 

Nowość sezonu 2014!
Przedstawiamy jedyny w swoim rodzaju system ogrodzeń gabionowych z linii Screen-DECO. System ten obejmuje: segmenty siatki i gabionów, bramy, furtki, słupki oraz akcesoria montażowe, dzięki którym szybko i łatwo ogrodzisz swoją posesję, zachowując spójność wizualną. Ideą naszych projektantów było stworzenie systemu ogrodzeń, który pozwoli dostosować jego wygląd oraz funkcjonalność indywidualnie do Twoich potrzeb poprzez dowolne zmniejszanie lub zwiększanie zakresu widoczności zgodnie z Twoimi preferencjami.

Stal - Metale & Nowe Technologie 1/2014

 

W najnowszym numerze czasopisma "Stal - Metale & Nowe Technologie" ukazał się obszerny materiał na temat sit Progress Eco pt: "Nierdzewka w budownictwie i architekturze". Serdecznie zachęcamy do przeczytania artykułu.

Przeczytaj więcej

Nowa Stal 01/2014

 

Ukazało się najnowsze wydanie magazynu „Nowa Stal” dotyczącego Polskiej Branży Stali Nierdzewnych i Aluminium, a w nim artykuł pt. „Przemysł potrzebuje naszych produktów” w którym Prezes Spółki Progress Eco Tomasz Oszczepalski opowiada o działalności, innowacyjności oraz planach Progress Eco.

Nowa Stal 10/2013

 

Na łamach Magazynu Polskiej Branży Stali Nierdzewnych i Aluminium „Nowa Stal” ukazał się artykuł na temat siatek architektonicznych Progress Eco na Targach Kielce. W obiekcie znalazło swe zastosowanie prawie 60 tys. m² siatki ze stali nierdzewnej! Serdecznie zachęcamy do lektury.

Przeczytaj więcej

Targi Kielce S.A.

 

Dobiegają końca prace na terenie Targów Kielce S.A., najdynamiczniej rozwijającego się oraz drugiego co do wielkości organizatora targów w Polsce. W nowym Centrum Kongresowym oraz budynkach administracyjnych Progress Eco zrealizowało blisko 6000 m² siatek architektonicznych, głównie ze stali nierdzewnej. Panele elewacyjne poszycia wieży targowej mierzą ponad 20 metrów długości! Projekt obejmuje zastosowanie siatek architektonicznych Progress zarówno w elewacjach zewnętrznych jak i wewnętrznych, sufitach podwieszanych oraz balustradach.

LOOK FACADE

 

Francuska firma Look Facade to specjalista na rynku rozwiązań fasadowych w szczególności w zakresie produktów metalowych. Posiadają bardzo wysokie kompetencje w zakresie wspierania rozwiązań architektonicznych. Partnerstwo między PE a LF daje możliwość stworzenia mocnej pozycji na rynku francuskim ale także na rynkach krajów francuskojęzycznych gdzie pozycja LF jest uznana, szczególnie w krajach arabskich Pólnocnej Afryki.
Adres:
Look Façade Paris EDM 88 rue de Rivoli 75004 Paris
Contact: Antoine VANHERCKE
Téléphone 00 33 6 89 13 26 27
Mail: antoine.vanhercke@lookfacade.com

Batimat 2011

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas zbliżającego się sezonu wakacyjnego w świecie architektury. BATIMAT 7-12 Listopada 2011. Paryż / Francja - hala 1 stoisko J4 . Wszystkich zainteresowanych naszymi produktami lub współpracą w zakresie dystrybucji zapraszamy do kontaktu z działem handlowym: e-mail:jczerna@progressarch.com

 

Rozwiń

Targi w Barcelonie - Construmat / Hiszpania / 16-21.05.2011

 

Targi Construmat są uważane za najważniejsze w Hiszpanii i wraz z BATIMAT i BAU, jedne z najważniejszych w Europie.
 
Targi odwiedziło ponad 250 000 użytkowników. Wystawcy reprezentują 21 sektorów branży budowlanej. Największe biura projektowe systematycznie biorą udział w targach i chcielibyśmy podziękować w imieniu swoich przedstawicieli za odwiedzenie naszego stoiska. Obok największych międzynarodowych marek prezentowaliśmy nasze rozwiązania dla współczesnej architektury, budownictwa i projektowania.

Galeria zdjęć

Rozwiń

Progress Eco prowadzi Cubeture 2013

 

Cubetura 2013 - Triennale Architektury Studentów w Szczecinie to największa wystawa studentów i absolwentów Wydziału projektów aranżacji wnętrz od samego początku. Wystawie towarzyszą wykłady i warsztaty z ao Architektury Zwycięzcą tegorocznej Red Hot Design Award - Anny Voahausen towarzyszy. Progress Eco aktywnie popiera zasadę przewodnią organizatorów, czyli promocja i integracja młodego pokolenia projektantów. Termin 15 czerwca do 22, Brama Portowa I, Szczecin

Diamond - Deco kratki podłogowe

 

Progress Eco wprowadza kolejne produkty oparte na spawanej siatki wykonanej z linii SCREEN - DECO profilowane przewód. Diamond - siatka DECO  jest idealnym sposobem na pokrycie podpodłogowych kanałów grzewczych. Należyta staranność i estetyka wartość wykonania opartych na zaawansowanych procesów technologicznych dają Diament - DECO podłogi siatki unikalny potencjał projektowy. Wysokiej jakości materiały (stal nierdzewna AISI 304 i AISI 316L stal i stal kwasoodporna) w sposób trwały, zarówno do użytku na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń. Profile w kształcie trójkąta zapewniają lepszy przepływ gorącego powietrza i gwarantują optymalny komfort użytkowania. Zapraszamy kontaktu z naszym przedstawicielem.

Architektoniczne dekoracyjne siatki - wielowymiarowa innowacje

 

Krakti i siatki z lin zgrzewanych są nowoczesne i zaawansowane technologie z unikalnym potencjałem projektowania. Będą one spełnić potrzeby projektantów, którzy szukają nowych efektów przestrzennych i estetycznych.

Muzeum Historii Żydów Polskich - Warszawa

 

Inne zastosowanie systemów sufitowych Progress Eco. Tym razem realizujemy ambitny projekt Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie. Inwestorem jest Dyrekcja Rozwoju w Warszawie. Urzędy odpowiedzialne za projekt są: Architekci Lahdelma & Mahlamäki Oy z Helsinek (generalny projektant) i Architectural Associates Kuryłowicz i Biuro Projektów z Warszawy (Biuro Projektów).

Green Corner Office - Warszawa

 

Progress Eco uczestniczy w budowie budynku biurowego z garażem podziemnym - Green Corner - znajduje się na ulicy Chłodnej w Warszawie. Tym razem, ozdobne siatki architektoniczne będą wykorzystywane w Progress Eco Systemy sufitowe Powieszony Metal oraz wentylacji.Inwestorem jest Sassari Investment Sp. Z ograniczoną odpowiedzialnością z Warszawy.Autorem projektu jest biuro projektowe z Warszawy Projekt MW; fasady zostały zaprojektowane i wykonane przez firmę DEFOR z Śremie.

Targi BAU w Monachium / Niemcy / 17-22.01.2011

 

Kolejna edycja targów i następnych spotkań i prezentacji. Targi BAU są wiodącą wystawą poświęconą architekturze światowej, materiałów i systemów dla przemysłu, handlu i budownictwa mieszkaniowego, jak i wykończenia wnętrz. 2000 wystawców, 180 000 m2 powierzchni wystawienniczej oraz w ponad 212 00 odwiedzających z 151 krajów. Jest to świetna okazja do uczenia się więcej o najnowszych i najciekawszych rozwiązań dla architektów i projektantów. Zaprezentowaliśmy rozwiązania na naszym stoisku, które było bardzo popularne wśród turystów. Chcielibyśmy podziękować wszystkim za odwiedzenie nas na targach, i jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, prosimy o kontakt.

Galeria zdjęć

Rozwiń

SUFITY METALOWE - nowe rozwiązania systemowe

 

Wprowadzamy nowe rozwiązania - powieszanie sufity metalowe. Teraz możemy zaoferować dwie linie tych produktów:

- Linia ASTRO (plecione sufity siatkowe)

- Linia DECO (spawane sufity ekranu)

Więcej informacji na temat systemów mocujących, parametry techniczne, dostępność materiałów, opcje wykańczania i rozmiarach panelu można znaleźć w katalogach (linki pobrania).

>> ASTRO Pro-T24

>> ASTRO Pro-CLIP

>> DECO Pro-CLIP 

Rozwiń

Biurowiec Ambasador Kronos - Warszawa

 

Wystrój architektoniczny na fasadzie i zawieszenia budynku biurowego z lokaliami usługowymi i podziemny parking - AMBASADOR w Warszawie. Inwestorem projektu jest Kronos Platinum Sp. Ogólnych architekta AMC -. Andrzej M. Chłodziński Sp z o o z Warszawy. Instalacja wentylacji i klimatyzacji zaprojektowane przez mgr inż. Maciej Kałuża.

100% Targi Design London / Wielka Brytania / 23-26.09.2010

 

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas 100% Design w Londynie. Jest to kluczowe wydarzenie w branży projektowania wnętrz, które przyciągnął wielu architektów z międzynarodowych biur projektowych. Nasze rozwiązania są bardzo popularne wśród turystów, a zdobyte doświadczenie pomoże nam w tworzeniu naszej rzeczywistości, wraz z naszymi klientami.

 

Galeria zdjęć

Rozwiń
ProgressArch