Produkowane przez nas siatki i kratki stanowią praktyczną odpowiedź na rosnące oczekiwania współczesnej architektury

Producent siatek architektonicznych i ogrodzeń

Progress Architektura już od ponad 20 lat projektuje i produkuje stalowe siatki i kratki, które stanowią odpowiedź na oczekiwania współczesnej architektury. Zapewniają nowe efekty przestrzenne, estetyczne i użytkowe. Łączą w sobie unikalny design z uniwersalnością zastosowań. Jednocześnie nasze bogate doświadczenie w produkcji sit przemysłowych do filtracji i separacji sprawia, że w procesach produkcyjnych wykorzystujemy najbardziej zaawansowane technologie zapewniając wyjątkową trwałość oraz precyzję wykonania wszystkich produktów.


Korzystając z wieloletniego doświadczenia w realizacji nowatorskich i ambitnych projektów architektonicznych zaprojektowaliśmy ogrodzenia gabionowe Progress. Współpracując z architektami zadbaliśmy o każdy szczegół wykończenia, dzięki temu mamy pewność, że zadowolą one najbardziej wymagających Klientów. Wybierając ogrodzenia Progress mamy pewność, że nasi Klienci dostają produkt najwyższej jakośc wytwarzany w oparciu o System Zarządzania Jakością zgodny z międzynarodową normą ISO 9001:2000. Ogrodzenia Progress to nowoczesność i styl.

 

Organizacja

Zatrudniamy ponad 200 pracowników, posiadamy 3 zakłady produkcyjne w Polsce, własne firmy w Niemczech oraz Czechach, rozbudowaną sieć przedstawicielstw i partnerów handlowych w całej Europie i na rynkach światowych. Naszą działalność koncentrujemy się na dwóch strategicznych obszarach:


Architektura i Inwestycje

Już od dwóch dekad wspólnie z czołowymi biurami projektowymi realizujemy ambitne projekty architektoniczne z zastosowaniem naszych siatek i kratek.

Produkty dla Domu i Ogrodu 

Konsekwentnie wprowadzamy kolejne rozwiązanie systemowe w postaci ogrodzeń gabionowych i panelowych, gabionów, balustrad i balkonów, oraz elementów małej architektury

Innowacje ze Świata Architektury

Aktywnie korzystamy z naszych bogatych doświadczeń w realizacji ambitnych projektów architektonicznych, przenosząc innowacje ze świata architektury prosto do naszych domów i ogrodów. Wspólnie z architektami projektujemy rozwiązania z myślą o dostarczeniu najwyższej jakości produktu o wyjątkowych walorach estetycznych pozwalających wyróżnić się modną architekturą i designerskim wzornictwem. Ideą naszych projektantów jest tworzenie w pełni funkcjonalnych rozwiązań systemowych spełniających wszelkie normy i standardy, ale przede wszystkim oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Najwyższą jakość potwierdzają międzynarodowe certyfikaty oraz patenty i wzory użytkowe na oferowane produkty. Jednocześnie jesteśmy otwarci na nowe pomysły i propozycje pozwalające wykorzystać możliwości technologicznych firmy.

 

 

Dzięki doświadczeniu w realizacji ambitnych projektów architektonicznych sprawiamy, że najciekawsze rozwiązania są teraz dostępne dla Ciebie.

Jakość buduje zaufanie

Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości innowacyjnych produktów, wytwarzanych w oparciu o zaawansowane technologie produkcyjne i nowoczesny park maszynowy. Dysponujemy profesjonalnym i doświadczonym zespołem konstruktorów i wykwalifikowanych inżynierów. Potwierdzeniem jest polityka gwarancyjna oraz dynamicznie rosnąca liczba Klientów w całej Europie i na świecie.

Wsparcie tworzy relacje

Naszym Klientom i Partnerom zapewniamy kompleksową obsługę oraz indywidualne wsparcie techniczne na każdym etapie realizacji zlecenia. Dzieląc się naszą wiedzą i doświadczeniem pomagamy zarówno w optymalnym doborze opcji systemowych, wariatów wykonania, jak również prawidłowego montażu, konserwacji i eksploatacji. Zapewniamy tym samym wydłużony okres użytkowania naszych produktów.

 

 

Nasza marka od zawsze kojarzona jest innowacjami, wysoką estetyką wykonania oraz wyjątkową trwałością w codziennym użytkowaniu

Ekologia i odpowiedzialność społeczna

Wykorzystanie naturalnych surowców, redukcja śladu ekologicznego w procesach produkcyjnych oraz możliwość recyklingu sprawiają, że nasze wyroby są przyjazne dla środowiska. Jako uczestnik życia społecznego angażujemy swoją energię, czas oraz środki również w działalność pozabranżową. Sponsoring sportowy oraz wspieranie wydarzeń kulturalno-artystycznych pozwalają realizować nam więcej niż własne cele biznesowe. Aktywnie uczestniczymy w akcjach charytatywnych oraz lokalnych inicjatywach społecznych. Realizując własne cele i aspiracje, doskonalimy całą naszą organizację, zachowując wrażliwość i odpowiedzialność społeczną.

Kreatywność jest siłą, która poszerza horyzonty.
Profesjonalizm jest zaś filarem podtrzymującym cały ten proces.
ProgressArch