Ogrodzenia gabionowe z charakterem


Każdy z nas jest niepowtarzalny. Mamy odmienne charaktery i różne potrzeby. Dotyczy to całego otaczającego nas świata, w tym również otaczającego naszą posesję ogrodzenia. OGRODZENIA GABIONOWE Progress kryją w sobie olbrzymi potencjał możliwości. Unikalny design nadaje im nowoczesnego charakteru, a modułowa budowa pozwala uzyskać funkcjonalność i wygląd zgodny z naszym wyobrażaniem i oczekiwaniami.

 

Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych konfiguracji ogrodzenia, które mogą stanowić inspiracje dla wszystkich zainteresowanych trwałym zabezpieczeniem swojej posesji i domu. Nie wyczerpują jednak wszystkich możliwości tego systemu OGRODZENIA GABIONOWE Progress.

W trakcie licznych spotkań z ludźmi zainteresowanymi zakupem ogrodzenia w trakcie targów, eventów organizowanych wspólnie z naszymi dystrybutorami oraz on-line zapytaliśmy o OGRODZENIA GABIONOWE Progress oraz ich zdanie na temat zaprojektowanych przez nas przykładowych konfiguracji. Oto co odpowiedzieli (wybrane opisy):

 

1

"Dla tych, którzy szczególnie cenią sobie prywatność. Ogrodzenie gabionowe szczelnie ochroni domowe zacisze przed zgiełkiem i ciekawskimi spojrzeniami."

~Tomasz, lat 44, Architekt, Warszawa

"Doskonała propozycja dla miłośników nowoczesnego minimalizmu. Ogrodzenie gabionowe w prostej i eleganckiej formie. Doskonale łączy dbałość o intymność z dyskretnym otwarciem na świat."

~Katarzyna, lat 21, projektantka wnętrz, Gdańsk

2

3

"Praktyczne rozwiązanie pozwalające zadbać o prywatność przy jednoczesnym uchyleniu rąbka tajemnic posesji i mieszkańców. Ogrodzenie szczególnie gustowne w połączeniu ze średniej grubości gabionami"

~Wojciech, lat 37, Grafik Kimputerowy, Radom

"Współczesna interpretacja klasycznego motywu. Połączenie tradycji i nowoczesności, które sprawdzi się jako uzupełnienie różnych rodzajów zabudowań i architektury."

~Julia lat 53, ekonomistka, Kraków

4

5

"Równowaga i doskonałe proporcje w oryginalnym wydaniu. Ogrodzenie gabionowe dla tych, którzy wytaczając granice, ale nie zamykają się na otoczenie."

~Maciej lat 29, grafik komputerowy, Kielce

"Lekki i zarazem solidny motyw, synergia intymności i otwartości. Geometryczne proporcje wprowadzą harmonię zarówno na długich, jak i krótkich odcinkach ogrodzenia."

~Zuzanna, lat 37, projektantka wnętrz, Warszawa

6

7

"Niebanalna układ dla osób ceniących indywidualizm i niestandardowe rozwiązania. Ogrodzenie gabionowe w oryginalny sposób łączy walory estetyczne z funkcjonalnością."

~Jacek lat 41, handlowiec Poznań

"Klasyka w nowej odsłonie. Kruszony kamień w niepowtarzalny sposób podkreśla urodę znanego motywu, wiążąc tradycję z nowoczesnym designem."

~Kasia, lat 38, sprzedawca, Janów Lubelski

8

9

"Ogrodzenie gabionowe o lekkiej formie z dużymi prześwitami, które z pewnością docenią osoby, które chcą dzielić się pięknem ogrodu lub oryginalną architekturą domu."

~Krzysztof, lat 34, architekt, Gdynia

"Ogrodzenie gabionowe dla tych, którzy cenią moc przestrzeni, są otwarci na otoczenie, ale nie chcą rezygnować z bezpieczeństwa własnego i bliskich."

~Agnieszka, lat 28, projektantka wnętrz, Poznań

10

Powrót

Podobne wpisy

ProgressArch