Sufity podwieszane metalowe

Progress Architektura poleca wysokiej jakości sufity metalowe z kratek zgrzewanych i siatek plecionych. To stylowe i funkcjonalne rozwiązanie ze stali nierdzewnej, węglowej lub aluminium skutecznie ukrywa okablowanie i sieci kanałów, pozwalając na swobodny przepływ powietrza i zraszaczy. Metalowe siatki i kratki stosowane w produkcji systemów sufitów podwieszanych są ognioodporne, odporna na wgniecenia, zadrapania i korozję, co pozwala uniknąć kosztownych napraw i wymian. Jednocześnie wykazują wysoką wytrzymałość na wilgoć, zapobiegając powstawaniu korozji. Dzięki temu mogą być stosowane w miejscach o wysokim stopniu wilgotności.

Sufity metalowe Progress pozwalają cieszyć się funkcjonalnym i oryginalnym rozwiązaniem przez długie lata. Oryginalne, metalowe kratki i siatki Progress w unikalny i elegancki sposób rozpraszają światło dzienne i sztuczne, dając komfort użytkownikom.

Rozwiązania tego typu idealnie sprawdzają się we wszystkich typach inwestycji – domach prywatnych, budynkach przemysłowych i obiektach użyteczności publicznej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami z zastosowaniem sufitów Progress.

Galeria realizacji

Green Wings
Hotel Fabryka Wełny Pabianice
Centrum Interpretacji Zabytku – Oddział Muzeum Warszawy
Katolicki Uniwersytet Lubelski
Targi Kielce
ICEBAR London
Rozwiń